Доступність посилання

ТОП новини

Суркіс не дав згоди на розгляд питання довіри йому як голові ФФУ


Віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко запропонував включити до порядку денного Конгресу ФФУ питання про довіру президентові федерації Григорію Суркісу.

Проте сам Суркіс відмовив у цьому проханні, пояснивши це регламентом федерації, який забороняє змінювати порядок денний без попередньо наданої письмової заяви. Він заявив, що останні два місяці на багатьох делегатів Конгресу федерації здійснювався тиск з вимогою підтримати пропозицію про недовіру Суркісу.

«Ніколи ці люди, які сидять у залі, не стикалися з такою безпрецедентною, вибачте, наглістю за їхнє право вільно висловлювати свою думку», – сказав голова ФФУ.

Суркіс заявив, що в тих делегатів, які не довіряють йому, є законне право в подальшому зібрати позачерговий конгрес і поставити на розгляд питання про недовіру.

Делегати нинішнього конгресу Федерації футболу України не підтримали порядок денний, що не включає питання про висловлення недовіри нинішньому президенту ФФУ Григорію Суркісу.

Після голосування голова федерації зауважив, що Конгрес уперше стикається з такою ситуацією, і запропонував провести голосування за те, щоб голосування за затвердженням порядку денного пройшло в таємному режимі. Зараз делегати обговорюють, як вийти із ситуації, що склалася.

Зокрема, один з делегатів конгресу зазначив: якщо порядок денний підтриманий не буде, то конгрес має бути розпущений і через певний термін скликаний знову.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG