Доступність посилання

ТОП новини

Вечірнього засідання Ради сьогодні не буде – Чечетов


Вечірнє засідання Верховної Ради України сьогодні не відбудеться. Про це повідомив перший заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

За його словами, жодних компромісів із опозиційними фракціями не досягли, «і ми дамо їм можливість сьогодні пустити скупу чоловічу сльозу на трибуні парламенту, а завтра візьмемо ситуацію під контроль».

Виключає відкриття засідання парламенту в четвер і голова фракції Народної партії у Верховній Раді Ігор Шаров. Він прогнозує поновлення роботи парламенту в п’ятницю, 17 грудня. «Я дав команду людям розходитися, із завтрашнього дня будемо працювати», – сказав Шаров.

За його словами, на нараді парламентськими фракціями спочатку досягли компромісу у вигляді визначення переліку питань, на яких наполягають як фракції більшості, так і фракції, що не входять у неї, однак пізніше вони відмовилися від нього.

Як заявив Шаров, одним із варіантів виходу з ситуації, що склалася, БЮТ називав запрошення генерального прокурора Віктора Пшонки, який би в присутності лідерів фракцій зняв запобіжний захід для колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, що зараз перебуває під підпискою про невиїзд.

Крім цього, за даними Шарова, бютівці пропонували створити тимчасову слідчу комісію із з’ясування обставин використання коштів від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу, однак пізніше самі ж відмовилися від такої ідеї.

Голова фракції Народної партії не зміг відповісти, яким чином планується забезпечити роботу парламенту 17 грудня, пославшись на те, що зараз це питання буде обговорюватися.

Сьогодні зранку представники фракції «БЮТ-Батьківщина» заблокували роботу Верховної Ради, вимагаючи припинити переслідування лідерів опозиції. Ранкового засідання парламенту не було.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG