Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко вимагає публічного розслідування своєї справи


Лідер партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко вимагає публічності в розслідуванні Генеральною прокуратурою кримінальної справи проти неї за підозрою в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажів квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Про це вона заявила перед входом у Головне слідче управління Генпрокуратури, куди вона з’явилася для надання свідчень.

«Єдине, чого я хочу, щоб все розслідування було публічним, щоб всі слухання в судах були публічними – я знаю ціну цим судам», – сказала Тимошенко.

Відповідаючи на запитання про те, чи допускає вона свій арешт у понеділок, Тимошенко відповіла, що в Президента Віктора Януковича достатньо влади для цього, однак якщо Генпрокуратура все-таки зважиться на такий крок, те це не буде на користь нинішньої влади.

«Чи зможуть мене сьогодні заарештувати чи ні? Влади сьогодні в Януковича достатньо, щоб як завгодно розправитися зі своїм головним політичним опонентом. Але це йому не допоможе. Буде тільки гірше, якщо він піде на цей крок», – сказала Тимошенко.

Крім того, вона заявила, що не боїться кримінального переслідування і не має наміру залишати Україну. «Я не буду ховатися в лікарнях, я не буду виїжджати з країни», – сказала Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» вкотре наголосила, що не допускала порушень закону, коли обіймала посаду прем’єра.

Минулого тижня Генеральна прокуратура заявила про порушення кримінальної справи проти Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, одержаних у рамках Кіотського протоколу. Ці звинувачення лідер БЮТ відкидає.
XS
SM
MD
LG