Доступність посилання

ТОП новини

Уряд затвердив порядок розрахунків з американською Trout Cacheris


Кабінет Міністрів затвердив порядок розрахунків з компанією Trout Cacheris, PLLC (США) за перевірку ефективності використання бюджетних коштів попереднім урядом в 2008-2009 роках і в першому кварталі 2010 року. Про це йдеться в постанові Кабміну номер 1146 від 8 грудня.

«Затвердити порядок використання в 2010 році коштів стабілізаційного фонду для проведення державним підприємством «Ресурспостач» розрахунків з міжнародними експертами за перевірку ефективності використання бюджетних коштів в 2008-2009 роках і першому кварталі 2010 року», – йдеться в документі.

Відповідно до порядку розрахунків, головним розпорядником бюджетних коштів буде Державний комітет з матеріального резерву (з 9 грудня – Державне агентство резерву), а одержувачем бюджетних коштів, призначених для розрахунків, – ДП «Ресурспостач».

Кабмін також вирішив перерозподілити кошти стабілізаційного фонду розміром понад 19 мільйонів гривень із їх спрямуванням на розрахунки з Trout Cacheris.

Уряд доручив Державній казначейській службі забезпечити перерахування коштів, які виділяються відповідно до цієї постанови.

Раніше міністр фінансів Федір Ярошенко заявив про виявлення міжнародними аудиторами фінансових порушень у діяльності Кабміну Юлії Тимошенко в період 2008-2009 років на суму три мільярди гривень.
XS
SM
MD
LG