Доступність посилання

ТОП новини

Фракції опозиції залишили сесійну залу


Фракції «БЮТ-«Батьківщина» і НУНС покинули залу засідань Верховної Ради. Більшість депутатів із цих фракцій вийшли із залу після того, як їх представники виступили із заявами на засіданні парламенту.

Зокрема, депутат від БЮТБ Андрій Павловський заявив, що його фракція обурена тим текстом проекту державного бюджету на 2011 рік, який підготували до другого читання.

«Жодна з поправок опозиції, які спрямовані на відновлення соціальної справедливості та на виконання передвиборних обіцянок, ганебно владою не врахована. А ці поправки стосувалися того, щоб мінімальна пенсія з 1 січня була, як і обіцяно, 1 200 гривень, а мінімальна заробітна плата – 1 506 гривень... Це бюджет бідності та погіршення життя, тому наша фракція в цьому антисоціальному фарсі, ганьбі, погіршенні життя брати участь не буде», – сказав Павловський.

Депутат із фракції НУНС Павло Жебрівський, зі свого боку, розкритикував більшість у Верховній Раді за намір призначити головою Нацбанку занадто молодого, професійно непідготовленого кандидата. Він також наголосив, що його фракція не має наміру брати участь такому засіданні.

Перед тим як вийти із залу, депутати з БЮТ розклали на своїх місцях у сесійному залі плакати з написами: «Народу – нові податки! Олігархам – нові мільярди!», «Руки геть від Тимошенко», «Припиніть політичні репресії!».
XS
SM
MD
LG