Доступність посилання

ТОП новини

НУНС вимагає звільнити Луценка на поруки


Парламентська фракція «Наша Україна-Народна самооборона» вимагає негайного звільнення з-під варти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і заявляє про готовність взяти його на поруки.

«Ми вимагаємо, щоб у ході розслідування щодо Луценка не застосувались запобіжні заходи, пов’язані з позбавленням волі. Народні депутати фракції «Наша Україна-Народна Самооборона» готові, у відповідності до законодавства, негайно взяти Юрія Луценка на поруки», – йдеться у заяві фракції.

Як заявили в НУНС, подальше тримання Луценка під вартою «буде індикатором того, що дії правоохоронних органів носять характер політичного переслідування. У слідства не було ніякої потреби, немов у поганому детективі, посеред білого дня на вихідних хапати людину, яка ні від кого не переховувалася, під її будинком. Адже, перебуваючи на свободі, Луценко не має змоги впливати на перебіг слідства».

У НУНС затримання колишнього міністра внутрішніх справ назвали «проявом політичних переслідувань опозиційних політиків та вибіркового застосування кримінального законодавства в Україні».

Сьогодні в Печерському райсуді Києва слідчий Генпрокуратури виступив за зміну запобіжного заходу для Луценка з підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Представник прокуратури стверджує, що екс-міністр занадто повільно знайомився з матеріалами кримінальної справи, чим нібито демонстрував своє небажання ознайомлення.

Крім того, сторона обвинувачення дорікає екс-міністру в тому, що, перебуваючи на підписці, він давав інтерв’ю ЗМІ, в яких він дозволяв собі некоректні висловлювання на адресу слідчих органів.

Водночас Луценко вкотре наполягав на тому, що у нього не було можливості повною мірою ознайомитися з матеріалами справи, оскільки прокуратура не надала їх у належному обсязі.

Як повідомляє сайт партії «Народна самооборона», о 14:00 суддя має намір винести рішення щодо подальшої долі екс-міністра.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG