Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: арешт Луценка не останній


Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко прогнозує, що до Нового року та під час Різдвяних свят варто очікувати на нові затримання представників опозиції.

«Я не впевнений, але складається враження, що на великі свята теж можуть відбутися певні події. Таке відчуття, що перед святом хтось зрозуміє, що треба зробити «добру» справу проти своїх опонентів. Я думаю, що це не останні арешти в контексті Нового року та Різдва Христового, а там ще і до Водохреща когось можна буде залучити до тюрми», – сказав віце-спікер.

Коментуючи арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Томенко назвав його «неадекватним та необґрунтованим».

«Цілий спецзагін витрачати на те, щоб спіймати Луценка і собаку разом з ним, це зневага і до «Альфи», і до всієї системи оборони. Можна було б подзвонити, прийти до нього додому і сказати, що стурбовані тим, що він повільно читає, давай, читай швидше», – сказав Томенко.

За його словами, такі арешти дискредитують не лише правоохоронні органи та Президента, а і всю Україну.

Вчора Печерський районний суд Києва змінив міру запобіжного заходу для екс-міністра внутрішніх справ Луценка з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Таким чином, суд задовольнив подання слідчого Генеральної прокуратури. Позиція прокуратури ґрунтувалася на тому, що обвинувачений не з’являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискою про невиїзд.

Згідно з рішенням суду, Луценко перебуватиме під вартою протягом двох місяців.
XS
SM
MD
LG