Доступність посилання

ТОП новини

В Європі обурені переслідуванням опозиції в Україні – БЮТ


Генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес Істуріс заявив, що обурений переслідуванням опозиції в Україні. Як повідомляє прес-служба партії «Батьківщина», про це він сказав у телефонній розмові з лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

«Ми обурені зростанням політично мотивованого тиску з боку влади на опозицію і Вас особисто, як її лідера. Це неприпустимо. Такі дії влади, на жаль, лише віддаляють Україну від ЄС», – цитує прес-служба слова Істуріса.

Генеральний секретар партії також висловив підтримку Тимошенко, зазначивши, що «переслідування політичних опонентів суперечить усім європейським нормам і принципам».

Крім того, Антоніо Лопес Істуріс запросив екс-прем’єра України у січні відвідати Брюссель для зустрічі з провідними європейськими політиками.

Зі свого боку, Тимошенко подякувала за підтримку, наголосивши, що європейський вибір залишається головним пріоритетом для її політичної сили і більшості народу України.

Наразі екс-прем’єр перебуває на підписці про невиїзд і регулярно ходить на допит до Генеральної прокуратури. Їй інкримінують нецільове використання коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу.
XS
SM
MD
LG