Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: епідпоріг захворюваності на грип перевищений в одному регіоні


Епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні захворювання перевищений лише в Дніпропетровській області, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

«Сьогодні з перевищенням залишилася одна область – це Дніпропетровська. Перевищення незначне – до 20%», – повідомив голова Державної санітарно-епідеміологічної служби Мінохорони здоров’я України Сергій Риженко.

За його словами, в Києві епідпоріг не перевищений. Водночас, як заявив Риженко, що наприкінці січня в МОЗ прогнозують наступну хвилю зростання захворюваності.

Голова Державної санітарно-епідеміологічної служби також розповів, що, за даними МОЗ, від початку епідсезону 2010-2011 року захворіли 5% населення, а від ускладнень померли вісі людей.

«Поки що домінує грип В, реєструють віруси А, зокрема AH1N1, H3N2», – сказав він.

При цьому голова Санепідемслужби зазначив, що профілактичні заходи у 2010 році «пройшли на порядок краще», ніж у 2009. За словами Риженка, на сьогодні всі школи України працюють у нормальному режимі, лише дві школи в Донецькій області не розпочали заняття через неполадки теплового обладнання.
XS
SM
MD
LG