Доступність посилання

ТОП новини

Влада чинить тиск на суд у справі Бандери – «Наша Україна»


Політична партія «Наша Україна» заявляє, що влада чинить демонстративний тиск на суд. Про це йдеться в заяві партії з приводу повідомлення на сайті глави держави щодо скасування указу попереднього Президента Віктора Ющенка про присвоєння Степанові Бандері звання «Герой України».

«У найгірших традиціях вірнопідданського малоросійства Адміністрація Президента України вирішила публічно, на своєму сайті прозвітувати Москві про виконання її категоричних вимог – повернення до сталінських підходів у трактуванні історичної ролі лідерів українського визвольного руху», – наголошується в заяві.

У «Нашій Україні» нагадали, що подали касаційні скарги на рішення судів, які скасували указ Ющенка.

Зі свого боку, у Вищому адміністративному суді України сказали, що рішення суду про скасування указу щодо Бандери «набуло сили законним чином», а касаційні скарги поки що не розглядалися.

Сьогодні вранці на сайті Президента з’явилося повідомлення про те, що суд визнав недійсним указ про присвоєння провідникові ОУН Степанові Бандері звання Героя України.

Пізніше до повідомлення додали пояснення, що йдеться про ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду ще від 23 червня минулого року, яка залишила без змін попереднє рішення Донецького окружного адмінсуду, що постановив визнати незаконним і скасувати цей указ.

При цьому прес-служба нагадала, що на згадану постанову суду апеляційної інстанції подано низку касаційних скарг до Вищого адміністративного суду України.
XS
SM
MD
LG