Доступність посилання

ТОП новини

Виключення України з числа «вільних країн» закономірне – правозахисник


Голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров заявляє, що виключення України з числа «вільних країн» відповідає українським реаліям. Про це він сказав в ефірі ТВі, коментуючи виключення України зі списку «вільних країн» за результатами рейтингу авторитетної міжнародної організації Freedom House.

«Раніше були вільні, і ніхто з нас не чекав, що до нього можуть прийти з обшуками чи затримати… Маємо, на жаль, політичні переслідування, переслідування за політичною ознакою. Таких справ уже чимало було у 2010 році і це продовжується зараз», – вважає Захаров. Він відзначив, що чинний Президент України не йде на контакт із правозахисниками.

Правозахисник також вважає, що поведінка чинного режиму по відношенню до суспільства має характер залякування: «Зараз іде експансія держави в суспільство і нав’язування певних стереотипів поведінки, дії, які мають виразний охолоджуючий ефект, щоб люди не протестували, не домагалися свого, щоб вони були покірними. Це – залякування. Це хибна позиція. Отаким залякуванням влада лише породжує більшу ненависть до себе і, на жаль, цього не розуміє».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG