Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Європа визнала переслідування опозиції в Україні


Надання колишньому міністру економіки Богданові Данилишину політичного притулку у Чехії означає, що Європа визнала: в Україні існує вибіркове застосування правосуддя для переслідування політичних опонентів влади. Про це заявила екс-прем’єр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Дякую усім громадським та державним діячам Європейського Союзу та Чехії, які допомогли захистити свободу та право на життя Богдана Данилишина, з розумінням поставилися до ситуації в Україні й ухвалили справедливе рішення», – наводить слова Тимошенко сайт «Батьківщини».

За її словами, за збігом обставин, повідомлення про надання Данилишину політичного притулку в Чехії надійшло в один день з інформацією про втрату Україною статусу вільної країни у щорічному рейтингу, який укладає міжнародна організація Freedom House.

«Усе це разом і є об’єктивною оцінкою європейською і світовою спільнотою результатів першого року діяльності Віктора Януковича», – заявила Тимошенко.

Вчора адвокат Данилишина Марина Махіткова повідомила Радіо Свобода, що екс-міністр отримав політичний притулок у Чехії. Таке рішення затвердило Міністерство внутрішніх справ Чехії. МЗС і Генпрокуратура заявили, що наразі не мають офіційної інформації про це.
XS
SM
MD
LG