Доступність посилання

ТОП новини

У туніській в'язниці згоріли понад 40 ув’язнених


У Тунісі в прибережному місті Монастир щонайменше 42 особи загинули в результаті пожежі і перестрілки в місцевій в’язниці.

За словами очевидців, пожежу влаштували в’язні, котрі після цього намагалися втекти, але по них відкрили вогонь охоронці. Подробиці наразі не відомі.

Тим часом у столиці країни, в місті Тунісі, чути постріли. До центру стягнуті вояки і бронетехніка з метою навести лад після масових нічних грабунків і підпалів.

У суботу в Тунісі склав присягу новий тимчасовий президент країни, голова нижньої палати парламенту Фуад Мебазза. Таке рішення ухвалила Конституційна рада – найвищий правовий орган країни.

Мебазза – колишній соратник президента Зіна ель-Абідіна Бена, який в результаті заворушень у країні утік до Саудівської Аравії. Після цього в четвер виконувачем обов’язків глави держави став, згідно з Конституцією, прем’єр-міністр Мохамед Ганнуші.

Багатоденні протести з вимогою відставки Зіна ель-Абідіна Бена переросли в заворушення і вуличні сутички. Протягом останнього тижня загинуло близько 70 осіб.

Конституційна рада також ухвалила рішення провести нові президентські вибори протягом 60 днів.
XS
SM
MD
LG