Доступність посилання

ТОП новини

Кримські комуністи хочуть поновити Грача в партії


Позачергова конференція Кримської республіканської організації Комуністичної партії України постановила в суботу поновити в партії колишніх керівників цієї організації, виключених із КПУ в грудні.

Конференція також просить Центральну контрольну комісію КПУ ухвалити подібне ж рішення поновити в партії колишнього першого секретаря Кримського республіканського комітету КПУ Леоніда Грача і колишнього другого секретаря Юрія Аксютіна.

У постанові мовиться, що, на думку її авторів, Грача і Аксютіна виключили з партії «зі щонайгрубішими порушеннями і незаслужено», бо обидва «ніколи не порушували програму і статут КПУ, багато років активно захищали їх, вказували на основні помилки, які завели партію в глухий кут».

Конференція також обрала новий склад Кримського рескому КПУ, який на своєму пленумі обрав на свого першого секретаря члена Центрального комітету КПУ Наталію Штепу.

16 грудня минулого року президія ЦК КПУ виключила Леоніда Грача з партії і з фракції Компартії в Верховній Раді і постановила розпустити Кримський реском.

Це рішення ухвалили через те, що 14 грудня Кримський реском на позачерговому пленумі знову обрав Грача на свого першого секретаря після того, як 11 грудня об’єднаний пленум ЦК і Центральної контрольної комісії звільнив його з цієї посади «за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії».

Раніше Грач критикував КПУ за співпрацю з Партією регіонів і виступав за вихід комуністів із коаліції чи більшості в Верховній Раді.

Леонід Грач керував Кримським республіканським комітетом КПУ з вересня 1993 року.

Юрія Аксютіна президія ЦК КПУ звільнила з посади і виключила з партії 10 грудня минулого року.
XS
SM
MD
LG