Доступність посилання

ТОП новини

КРУ виконує замовлення Януковича – БЮТ


«БЮТ-«Батьківщина» заявляє, що Контрольно-ревізійне управління виконує політичне замовлення Президента Віктора Януковича з дискредитації опозиції.

Про це заявили у прес-службі «БЮТ-«Батьківщини», коментуючи інформацію керівника Головного контрольно-ревізійного управління Петра Андреєва про виявлення масштабних фінансових порушень, допущених за період роботи уряду Юлії Тимошенко.

«Контрольно-ревізійне управління, як і американські так звані аудитори, виконує політичне замовлення Януковича з дискредитації опозиції та підведенні псевдодоказової бази під політичні репресії», – наголошує «БЮТ-«Батьківщина».

«Але навіть таке слухняне КРУ не змогло знайти в діяльності Юлії Тимошенко корисливих мотивів, які б свідчили, що вона щось поклала б собі в кишеню. Ні в чому, крім як у виплаті пенсій нібито коштом ресурсів від Кіотського протоколу, звинуватити її не змогли», – йдеться в повідомленні.

Як заявили в «БЮТ-«Батьківщині», «напередодні перших роковин перебування при владі Януковича режим намагається будь-якими яскравими дезінформаційними бульбашками відволікти увагу людей від тотального провалу власної соціально-економічної політики».

Сьогодні голова КРУ заявив, що сума виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів за час функціонування уряду Тимошенко сягнула рекордного за всі роки роботи управління рівня і обраховується десятками мільярдів гривень.
XS
SM
MD
LG