Доступність посилання

ТОП новини

МНС може злитися з іншим держорганом під час адмінреформи


Міністерство з питань надзвичайних ситуацій після адміністративної реформи може злитися з іншим державним органом зі схожими завданнями, заявив голова МНС Віктор Балога в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».

Як повідомила прес-служба МНС, Балога зауважив, що під час реформування структури міністерства 17 головних управлінь стали просто управліннями, в результаті чого перестало існувати сім десятків керівних посад.

За словами голови МНС, «майже 500 звільнених керівників зміцнять силою своїх умінь та інтелекту підрозділи нижчого рівня. Плюс економія в майже 8 мільйонів гривень».

Балога заявив, що регіональним підрозділам МНС передані гірничорятувальні служби, служби порятунку туристів, порятунку на воді. «Це забезпечить чіткішу керованість, мобільність. Скасовано 126 керівних посад і збережені гроші», – сказав голова МНС.

Міністр також повідомив, що скорочення штату, насамперед за рахунок керівних посад, в окремих підрозділах досягне 70%.

Крім того, за його словами, з п’яти навчальних закладів, що перебувають у підпорядкуванні МНС, залишаться тільки два спеціальні виші – у Вінниці та Львові. Згодом їх передадуть Міністерству освіти.

Крім того, міністр запевнив, що всі скорочення будуть проведені відповідно до законодавства, передбачені компенсації будуть виплачені. У планах також є доукомплектування підрозділів МНС на місцях і підвищення зарплати співробітникам.
XS
SM
MD
LG