Доступність посилання

ТОП новини

Українці у Європі виступили на захист Степана Бандери


Громадські організації українців у Європі обурені скасуванням президентського указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України. Про це йдеться в заяві, яку підписали українські асоціації Португалії, Іспанії, Італії, Греції та Німеччини.

Автори взазначають, що Стапан Бандера є героєм не для окремої частини України, а для кожного свідомого українця, незалежно від місця проживання.

Повідомлення про скасування згаданого указу називають «свідомою антиукраїнською провокацією владної верхівки, ознакою її політичної незрілості і загрозою для самого існування держави України».

Українські емігранти закликають Президента Віктора Януковича припинити провадити антиукраїнську політику на замовлення північного сусіда і не позбавляти народ власної історії.

Громадські об’єднання українців у Європі солідарні з обласними радами та політичними організаціями, які виступили проти «цього незаконного та антинародного рішення».

Тиждень тому офіційний сайт Президента України Віктора Януковича нагадав, що указ його попередника Віктора Ющенка про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України був скасований іще минулого року. Рішення ухвалене на підставі вердикту Донецького окружного адміністративного суду і Донецького апеляційного адміністративного суду.
XS
SM
MD
LG