Доступність посилання

ТОП новини

Турки хочуть будувати в Україні об’єкти до Євро-2012 – Ердоган


Турецькі будівельні компанії зацікавлені брати участь у підготовці та будівництві об’єктів до Євро-2012 на території Україні, заявляє прем’єр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

«Ви знаєте, що турецький будівельний сектор за потужністю стоїть на другому місці після китайського. Ми бажаємо, щоб наші будівельні компанії брали участь у тендерах та вигравали їх», – сказав він після завершення переговорів із Президентом України Віктором Януковичем.

Під час переговорів сторони підписали спільну декларацію про створення Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Загалом за результатами візиту Ердогана до України підписали шість документів, зокрема угоду між Кабінетом Міністрів України і урядом Туреччини про організацію міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення, меморандум про взаєморозуміння у сфері енергетики між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та міністерством енергетики і природних ресурсів Туреччини, програму співпраці між Державною інспекцією ядерного регулювання України та державним агентством Туреччини з питань атомної енергетики.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG