Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: реформи в Україні набирають обертів


Президент України Віктор Янукович заявляє про започаткування ще 21 реформи у різних сферах життєдіяльності України. Про це глава держави заявив сьогодні в Давосі під час зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Томасом Міровим, яка відбулася у рамках участі Януковича у Всесвітньому економічному форумі.

При цьому він нагадав про ініційовані ним у 2010 році податкову, бюджетну, адміністративну, судову реформи. «Реформи набирають нині обертів», – сказав Янукович. Глава Української держави наголосив, що розпочатий процес дерегуляції економіки сприяє, зокрема, боротьбі з корупцією.

Янукович також наголосив на важливості відновлення рівня довіри до України серед міжнародних партнерів, зокрема, фінансово-інвестиційних установ.

За словами Президента, відносини з Європейським банком реконструкції та розвитку Україна розглядає як стратегічні. «Ми бачимо наші відносини з Європейським банком реконструкції та розвитку як зі стратегічним партнером, і всі плани щодо великих інвестиційних проектів ми насамперед хотіли б запропонувати саме вам», – сказав Янукович.

За його совами, в Україні задоволені рівнем партнерських відносин з ЄБРР.
Крім того, Президент України виступив з ініціативою розглянути можливості для збільшення фонду «Укриття» на Чорнобильській АЕС, фінансування якого здійснює ЄБРР.

Зі свого боку, президент ЄБРР Томас Міров заявив: «Ми розглядаємо Україну як дуже важливого стратегічного партнера і готові продовжувати інвестиційну політику на високому рівні».

Міров також підтвердив свою участь у міжнародній конференції, присвяченій 25-річчю Чорнобильської катастрофи, у квітні 2011 року в Києві та запевнив, що особисто проконтролює питання її підготовки.
XS
SM
MD
LG