Доступність посилання

ТОП новини

Україна звітуватиме в Комітеті ООН про реалізацію прав дитини


Сьогодні Україна представить в Комітеті ООН з прав дитини третю і четверту періодичну національну доповідь про реалізацію положень Конвенції ООН про права дитини, а також Факультативного протоколу до неї щодо участі дітей у збройних конфліктах. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, доповідь виголосять у рамках роботи 56-ї сесії Комітету ООН з прав дитини, що триває 26-29 січня у Женеві. Участь в обговоренні доповіді візьме також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Доповідь включає в себе оновлені довідкові, статистичні та аналітичні матеріали стосовно поточного стану роботи в Україні із захисту прав дитини. Під час роботи сесії ООН Україна також планує поінформувати про хід і результати соціально-економічних реформ, зокрема тих, які спрямовані на захист дитинства, а також про заходи, що вживаються для поліпшення становища дітей в Україні, особливо соціально вразливих категорій.

Звітування передбачає оприлюднення національної доповіді, а також проведення інтерактивного діалогу між країною і Комітетом ООН. За результатами захисту національної доповіді Комітет ООН з прав дитини надасть на адресу України офіційні рекомендації.
XS
SM
MD
LG