Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ: справи чотирьох екс-чиновників уряду Тимошенко направили в суд


До суду для розгляду по суті направили кримінальні справи щодо чотирьох чиновників уряду Юлії Тимошенко. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зокрема, до суду направили кримінальні справи стосовно колишнього заступника міністра охорони навколишнього природного середовища Бориса Преснера, колишнього заступника голови Держкомрезерву Миколи Синьковського, колишнього заступника міністра транспорту та зв’язку Олександра Давидова, колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка, повідомили в прес-службі.

У відомстві нагадали, що Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури закінчило досудове слідство у кримінальних справах стосовно колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього голови Державної митної служби Анатолія Макаренка, колишнього заступника міністра транспорту та зв’язку Володимира Работньова, колишнього заступника голови правління Пенсійного фонду Віктора Колбуна. Вони наразі ознайомлюються з матеріалами кримінальних справ.
XS
SM
MD
LG