Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко не дозволили їхати в Брюссель


Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відмовив екс-прем’єрові Юлії Тимошенко в задоволені її клопотання щодо можливості поїхати до Брюсселя.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури, слідчий мотивує своє рішення тим, що на вказаний час призначені слідчі дії у справі.

Крім того, є оперативні дані про те, що Тимошенко має намір скористатися поїздкою за кордон, щоб залишити Україну і ухилитися від слідства, йдеться у повідомленні ГПУ.

Як раніше повідомила прес-служба БЮТ, президент Європейського парламенту Єжи Бузек планує зустрітися з Тимошенко 2 лютого в Брюсселі і направив в Україну офіційне запрошення для лідера «Батьківщини».

Лист від Бузека від 27 січня, за словами Тимошенко, завірений нотаріально і в ньому виконані всі вимоги, на яких наполягала Генпрокуратура. Як уточнили в прес-службі БЮТ, Тимошенко запрошують до Брюсселя з 31 січня по 2 лютого.

Минулого тижня лідеру «Батьківщини» відмовили в поїздці до Брюсселя через надання запрошення без належного оформлення.

Наразі стосовно Тимошенко діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Виїхати за кордон вона може лише за наявності відповідного дозволу слідчого, що веде справу.
XS
SM
MD
LG