Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: КСУ підтримає зміни до Конституції


Президент України Віктор Янукович заявляє, що впевнений у підтримці Конституційним Судом ухвалених у вівторок Верховною Радою змін до Основного Закону, згідно з якими продовжуються повноваження парламенту і глави держави.

«Я впевнений, що Конституційний Суд підтримає ухвалені зміни (до Конституції). Це буде чиста формальність», – заявив глава української держави в інтерв’ю польській «Газеті Виборчій».

При цьому Янукович стверджує, що парламентські вибори в 2012 році будуть вільними і демократичними. «Україна не зійде з одного разу обраної дороги свободи і плюралізму. Нашою стратегічною метою залишається інтеграція з ЄС, і ми всебічно до цього наближаємося», – наголосив український Президент.

«Ми проводимо прагматичну політику, продиктовану нашим національним інтересом. Ми передбачувані для партнерів і чітко говоримо, що маємо на увазі», – додав Янукович.

Вчора за внесення змін до Конституції проголосували 310 депутатів за 300 мінімально необхідних. Народні обранці вирішили, що чергові парламентські вибори мають відбутися у жовтні 2012 року, а не в березні 2011 року, як це передбачає нині чинна редакція Основного закону, президентські вибори мають бути призначені на березень 2015 року, а не на жовтень 2014-го.
XS
SM
MD
LG