Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко прийшла до Генпрокуратури


Екс-прем’єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні прийшла на черговий допит до Генеральної прокуратури для надання свідчень.

Вона заявила, що відмова Генеральної прокуратури у здійсненні її поїздки до Брюсселя викликана страхом влади. «Я думаю, що вони боялися не того, що я не повернуся, а боялися того, що я повернуся», – сказала Тимошенко.

Водночас лідер партії «Батьківщина» заявила, що буде радитися зі своїми адвокатами щодо можливого подання інших клопотань про можливість виїхати за межі України в рамках обраної проти неї підписки про невиїзд.

Генеральна прокуратура відмовила Тимошенко, яка перебуває під підпискою про невиїзд, дозволити їй відвідати Брюссель, де вона планувала провести низку зустрічей, зокрема, з президентом Європарламенту Єжи Бузеком.

За інформацією ГПУ, слідчий мотивував свою відмову тим, що на вказаний час призначені слідчі дії у справі. Крім того, за даними Генпрокуратури, є оперативні дані про те, що Тимошенко мала намір скористатися поїздкою за кордон, щоб залишити Україну і ухилитися від слідства.

Проти Тимошенко порушені дві справи: одна щодо нецільового використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, інша – через закупівлю тисячі автомобілів Opel Combo для медичних цілей.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG