Доступність посилання

ТОП новини

Раді рекомендують відхилити пропозицію Януковича щодо Кот-д’Івуару


Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони рекомендує парламенту відхилити законопроект про направлення українських миротворців до Кот-Д’Івуару. Про це повідомили у прес-службі голови комітету Анатолія Гриценка. За його словами, комітет розглянув цей проект закону й ухвалив таке рішення.

Як заявив Гриценко, не можна відправляти українських солдатів до країни, де йде громадянська війна. Депутат назвав безвідповідальним рішення Президента розширити український миротворчий контингент у Кот-Д’Івуарі та направити туди три ударних вертольоти Мі-24.

Голова комітету нагадав, що з понад 40 країн, які беруть участь у місії в Кот-Д’Івуар, є багато європейських, які могли б швидко надати ударні вертольоти.

«Але вони цього не роблять, бо цінують життя своїх солдатів. Янукович же використовує українських миротворців як гарматне м’ясо», – заявив Гриценко.

2 лютого Президент Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект закону про направлення миротворчого контингенту для участі України в наданні підтримки Операції ООН у Кот-д’Івуарі».
XS
SM
MD
LG