Доступність посилання

ТОП новини

Через борг 15 тисяч солдатів можуть залишитися без харчування


Низка військових частин Київського, Харківського, Дніпропетровського, Полтавського, Сумського і Донецького регіонів може залишитися без харчування вже сьогодні, повідомила заступник директора підприємства «Івала» Ольга Ларіна.

«Ми змушені припинити організацію харчування в армії, ми змушені припинити харчування 15 тисяч військовослужбовців. Тому що таке рішення міністра оборони. Тому що міністр оборони повідомив, що він швидше посадить на сухий пайок 15 тисяч військовослужбовців, але фірми, які планують зайти на цей ринок, зайдуть», – сказала Ларіна.

За її словами, Міноборони навмисно не підписує договору про закупівлю послуг, щоб створити умови для банкрутства підприємства.

При цьому вона зазначила, що, «незважаючи на той тиск, якого зазнаємо протягом дев’яти місяців», «Івала» забезпечує якісне та вчасне харчування. «Відповідати за зрив харчування в цьому разі мають виключно міністр оборони та його підлеглі», – сказала Ларіна.

Крім того, вона повідомила, що борг Міністерства оборони перед компанією «Івала» перевищує 85 мільйонів гривень, послуги не оплачують із серпня 2010 року.

Минулого тижня деякі інші підприємства, що надають послуги із забезпечення військовослужбовців харчуванням, заявили про борги Міноборони за надані послуги. Зі свого боку, в міністерстві запевнили, що військовослужбовці строкової служби будуть забезпечені якісним харчуванням.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG