Доступність посилання

ТОП новини

Від завтра до Ізраїлю можна їхати без візи


Угода між Україною та Ізраїлем про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян набуває чинності в середу, нагадують у Міністерстві закордонних справ України.

«9 лютого цього року набуває чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем на виконання угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Ізраїлю щодо скасування візового режиму для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю», – заявив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Отже, громадяни України та Ізраїлю можуть в’їжджати на територію іншої держави, проїздити через неї або перебувати на ній без отримання візи протягом 90 днів у термін, що становить 180 днів.

За словами Дикусарова, завтра до України прибуде з візитом міністр туризму Ізраїлю Стас Місежников. «З метою урочистого відкриття безвізового режиму 9-10 лютого Україну відвідає міністр туризму Ізраїлю Стас Місежников. Він очолить делегацію з представників ізраїльських державних органів, ділових кіл і туроператорів», – наголосив прес-секретар МЗС.

Міжурядову угоду про скасування віз між Україною та Ізраїлем для короткострокових поїздок громадян підписали в липні 2010 року голови МЗС двох країн.

Очікується, що перехід на безвізовий режим з Україною сприятиме збільшенню припливу українських туристів до Ізраїлю до 200 тисяч людей на рік.

Україна друга країна після Росії серед пострадянських країн, яка отримала безвізовий режим з Ізраїлем.
XS
SM
MD
LG