Футбольна збірна України зіграє у фіналі турніру на Кіпрі

Сьогодні збірна України з футболу зіграє у фінальному матчі товариського турніру національних команд на Кіпрі. Суперниками підопічних Юрія Калитвинцева будуть шведські футболісти.

Напередодні «синьо-жовті» у півфіналі внічию з рахунком 2:2 завершили поєдинок з командою Румунії. В цьому матчі українці першими забили два м’ячі – на 23-й хвилині зі штрафного відзначився Ярослав Ракицький, а на 32-й красиву багатоходову комбінацію завершив ударом з близької відстані Артем Мілевський. Ще до кінця першого тайму румуни забили два схожі м’ячі – обидва рази після подачі кутового забивав Дан Алекса.

На серію післяматчевих пенальті Юрій Калитвинцев замість голкіпера донецького «Шахтаря» Андрія П’ятова випустив досвідченішого Олександра Шовковського, який парирував два удари. Серія одинадцятиметрових завершилася з рахунком 4:2 на користь українців.

В іншому півфіналі збірна Швеції переграла кіпріотів з рахунком 2:0.