Доступність посилання

ТОП новини

Литвин вважає політикум винним, що Європа не має Україну за пріоритет


Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив в інтерв’ю телевізійному «5 каналові» в неділю, що, на його думку, всі політики і представники влади в Україні несуть відповідальність за те, що Європа вже не розглядає Україну як пріоритет.

Він висловив жаль із приводу заяви про це голови Європарламенту Єжи Бузека, як її подали українські засоби інформації.

Разом із тим Литвин визнав, що «було б контрпродуктивним намагатися переконувати у зворотному, що у нас, мовляв, усе добре».

Спікер вважає, що одна з причин таких оцінок полягає в тому, що всередині України немає діалогу на рівні політиків.

«Це дуже складно, але ми приречені, щоб вийти на діалог, причому публічний, причому відвертий, і після того побачити, хто які рішення пропонує, хто яке бачення відстоює. Тоді менше було б закидів щодо України», – сказав голова парламенту, як наводить його слова агентство «УНІАН».

Голова Європейського парламенту Єжи Бузек, виступаючи 3 лютого на конференції в Європарламенті на тему інтеграції розширеної Європи після ухвалення Лісабонського договору ЄС, заявив дослівно, що Україна, яка «була найкращим учнем у регіоні два роки тому», вже такою не є. Ці його слова в Україні передали як те, що Європа в регіоні більше не робить ставку на Україну.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG