Доступність посилання

ТОП новини

Луценко каже, що не має претензій до умов у СІЗО


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не має особливих незручностей побутового характеру в камері Лук’янівського СІЗО, але дуже сумує за рідними. Про це він сказав в інтерв’ю газеті «Комерсант-Україна», опублікованому сьогодні.

«Жодних привілеїв я не просив. В армії свого часу я служив, так що особливих проблем побутового характеру не відчуваю. Звичайно, гостро відчувається відірваність від сім’ї», – сказав Луценко.

За його словами, умови утримання стандартні: «камера площею 9 квадратних метрів на трьох, залізні нари. Цегляний стіл, цегляний стілець, цементна підлога. Умивальник і відхоже місце початку минулого століття». Крім того, є телевізор, кип’ятильник та електролампа.

Як заявив Луценко, життя у в’язниці «набагато чесніше, ніж на волі».

«Звісно, є тут і злодії, і хабарники, і грабіжники. Але ніхто не просторікує про наведення порядку в ім’я побудови нової країни для людей так, як це роблять нинішні мегавори, хабарники та грабіжники при владі», – сказав екс-міністр.

Луценко перебуває в СІЗО з 26 грудня минулого року. Минулого місяця Генеральна прокуратура об’єднала в одне провадження три кримінальні справи, порушені проти колишнього міністра внутрішніх справ.

Спочатку ГПУ порушила справу проти Луценка за обвинуваченням у незаконному нарахуванні пенсії його водієві. Пізніше екс-міністрові висунули обвинувачення ще за однією кримінальною справою, порушеною у рамках розслідування справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка в 2004 році.

Згодом стало відомо і про порушення третьої справи, пов’язаної з порушеннями, нібито допущеними Луценком під час організації святкування Дня міліції в палаці «Україна» у Києві.
XS
SM
MD
LG