Доступність посилання

ТОП новини

Президент Обама: США допоможуть Єгиптові


Президент США Барак Обама порадив лідерам країн Близького Сходу брати приклад із нової влади Єгипту, яка оголосили про відданість демократичним реформам.

На прес-конференції у Вашингтоні Обама відзначив, що з Єгипту, яким після відставки президента Хосні Мубарака керують військові, надходять правильні сигнали. Він заявив, що США нададуть Каїрові сприяння в будівництві демократичних інститутів, а також допоможуть економічно.

«Я вважаю, що стабільності в регіоні можна буде досягнути тільки у тому випадку, якщо молодь, прості люди відчують, що вони мають можливість прогодувати свої родини, отримати гідну працю, освіту, надію на краще життя. І чим більше кроків уряди країн регіону будуть вживати для того, щоб підвищувати мобільність людей та їхні можливості, тим стабільнішими будуть ці країни», – заявив Обама.

Обама різко розкритикував владу Ірану за придушення масових протестів опозиції в понеділок і висловив підтримку іранцям, які, за словами президента СШАЄ, знайшли в собі «сміливість» домагатися більших свобод.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG