Доступність посилання

ТОП новини

Геологічна служба США оцінить нетрадиційні джерела газу в Україні


Геологічна служба Сполучених Штатів Америки оцінить нетрадиційні джерела газу в Україні. Як повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, про це йдеться у Спільній заяві за результатами третього засідання українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства, що відбулося 15 лютого у Вашингтоні під головуванням міністра закордонних справ Костянтина Грищенка і державного секретаря Гілларі Клінтон.

Сторони наголосили, що енергетична безпека залишається одним із ключових елементів спільного стратегічного діалогу і висловилися «на підтримку розвитку енергетичних ресурсів України, в тому числі газу з нетрадиційних джерел».

Американська сторона привітала членство України в Європейському енергетичному співтоваристві. Клінтон і Грищенко висловили свою підтримку прозорого енергетичного ринку в Україні і відзначили ухвалення Україною закону «Про засади функціонування ринку природного газу» та заходів з приведення тарифів на газ у відповідність до ринкових умов.

США закликали Україну до реструктуризації газової галузі з метою створення можливостей для інвестицій в її газотранспортну систему.

Також у заяві йдеться про те, що сторони обговорили питання інвестиційного клімату в Україні та економічні реформи.
XS
SM
MD
LG