Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку батьки й учні відстояли українську школу


У Донецьку батьки і учні української школи №136 у Будьонівському районі запобігли закриттю свого навчального закладу, довівши місцевій владі необхідність повноцінного функціонування цієї школи.

Батьки учнів школи №136 заявили, що сьогодні на загальношкільних зборах було ухвалено рішення про те, що в школі на наступний навчальний рік набиратимуться і перші, і десяті класи.

За їхніми словами, на зборах були присутні, крім батьків, учнів і педагогів школи, голова Будьонівської районної ради Віктор Карцев, депутатська комісія райради, журналісти, представники громадських і партійних організацій.

Представники місцевих органів влади переконалися, що до школи справді подано багато заяв батьків з проханням прийняти на навчання їхніх дітей в перші і десяті класи.

Карцеву передали особисто низку заяв батьків, і він запевнив, що всі учні будуть прийняті до цього навчального закладу. Голова райради пообіцяв батькам на зборах, де були присутні близько 150 осіб, завтра ж видати розпорядження райвно про повноцінне функціонування української школи №136 у новому навчальному році.

«Це, по суті, друге народження нашої школи!», – заявили батьки.

8 лютого в Донецьку відбувся мітинг-протест учнів Донецької української школи № 136 та їхніх батьків проти закриття цього навчального закладу.

У мітингу, який відбувався біля будівлі школи, взяли участь близько 150 чоловік.

У Донецькій області в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл, або 2,5% від загальної кількості.
XS
SM
MD
LG