Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: вибори парламенту не перенесуть на 2015 рік


Голова Верховної Ради Володимир Литвин виключає можливість перенесення парламентських виборів на 2015 рік.

«Це виключено, оскільки зміни до чинної Конституції передбачають, що вибори до Верховної Ради відбудуться останньої неділі жовтня 2012 року. Дай Бог, щоб нинішня Верховна Рада гідно допрацювала до цього терміну, а потім пішла до людей, щоб люди висловили свій вирок, свою оцінку діяльності Верховної Ради... Все інше це експромти і новації, які не мають нічого спільного з реаліями», – сказав спікер українського парламенту.

За його словами, «було б абсурдом» створювати Конституційну асамблею, яка працювала б над пропозицією стосовно того, щоб наступні парламентські вибори відбулися в 2015 році. «Я думаю, що таку асамблею, навіть якщо гіпотетично уявити, що вона існувала б і таку новацію заклала б, люди розібрали б по цеглинці, а тим паче ті політики, які не дочекаються виборів у 2012 році», – зазначив Литвин.

1 лютого Верховна Рада внесла зміни до Конституції, закріпивши окремою нормою проведення чергових виборів парламенту в останню неділю жовтня 2012 року, а Президента – в останню неділю березня 2015 року, пізніше Президент Віктор Янукович схвалив ці зміни.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG