Доступність посилання

ТОП новини

Уряд опрацьовує варіанти подальшої евакуації українців з Лівії – Клюєв


Україна опрацьовує всі можливі варіанти подальшої евакуації своїх громадян із Лівії, повідомив перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв. Він є головою робочої групи з вирішення питання щодо гарантування безпеки громадян України на території держав Північної Африки і Близького Сходу.

Зокрема, як повідомили у прес-службі уряду, опрацьовуються варіанти подальшої евакуації як засобами українських органів влади, так і за сприяння закордонних партнерів. Крім того, розглядають можливість направлення до Лівії поромів або інших плавзасобів з України, поінформував Клюєв.

За його словами, досягнута домовленість щодо евакуації українців грецькими, турецькими та російськими поромами, які цього тижня будуть прибувати у лівійські порти.

Крім того, урядовець нагадав, що сьогодні вночі у столичному аеропорту «Бориспіль» приземлився український літак, на якому з Лівії евакуювали 138 людей. За його словами, серед прибулих 100 громадян України, 11 – Польщі, 10 – Азербайджану, 5 – Росії, 4 – Чехії, 4 – Казахстану, 2 – Словаччини, 1 – Угорщини, 1 – Румунії.

Також вчора був евакуйований 21 громадянин України літаком російського МНС.
XS
SM
MD
LG