Доступність посилання

ТОП новини

Міністр Грищенко зустрівся з українцями в Польщі


Підтримка закордонних українців залишається одним із ключових пріоритетів зовнішньої політики України, заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Як повідомили у департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, на цьому він наголосив під час зустрічі з представниками української громади у Польщі.

У своєму зверненні міністр подякував громаді за активну діяльність, спрямовану на розширення і зміцнення відносин України із сусідньою Польщею, «надійним партнером у європейській та євроатлантичній інтеграції».

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, зокрема процес підготовки передачі Українського народного дому в Перемишлі, облаштування та збереження меморіальних комплексів для вшанування загиблих українців на території Польщі, фінансування державної програми співпраці з закордонними українцями тощо.

Міністр підкреслив, що підтримка закордонних українців, поглиблення взаємодії зі світовим українством, консолідація та зміцнення його зв’язків із Україною були, є і залишатимуться одними з ключових пріоритетів зовнішньої політики української держави.

Також у рамках робочого візиту до Польщі міністр закордонних справ України разом із представниками української громади поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку в Варшаві.
XS
SM
MD
LG