Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ і НУНС хочуть звіту Азарова в Раді


Фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» і «Наша Україна-Народна Самооборона» просять Верховну Раду в п’ятницю, 4 березня, у рамках «години питань до уряду» заслухати звіт прем’єра Миколи Азарова. Про це на погоджувальній раді повідомив голова парламенту Володимир Литвин.

Водночас спікер заявив, що просив би фракції на цьому не наполягати. За словами Литвина, відповідно до регламенту, для звіту прем’єра потрібна спеціальна процедура.

Водночас він нагадав, що Азаров та інші члени уряду будуть присутні на «годині питань до уряду» і зможуть дати відповіді на запитання, що цікавлять депутатів.

Спікер вказав на необхідність того, щоб Кабмін визначив представника уряду, який буде відповідати на запитання депутатів, а якщо питання будуть адресуватися до конкретних членів Кабміну або ж прем’єру, парламентарії зможуть почути відповіді на ці запитання безпосередньо від них.

Литвин не уточнив, щодо якого питання пропонується заслухати звіт Азарова.

14 лютого на засіданні погоджувальної ради лідер фракції БЮТ Іван Кириленко запропонував під час Години запитань до уряду 4 березня заслухати інформацію прем’єра щодо проведення в державі приватизації.
XS
SM
MD
LG