Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: голови фракцій мають забезпечити присутність депутатів у Раді


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає усіх керівників фракцій забезпечити присутність народних депутатів на пленарних засіданнях парламенту.

Сьогодні на засіданні погоджувальної ради голів фракцій та керівників комітетів парламенту Литвин, звертаючись до керівників фракцій, привернув їхню увагу до присутності народних депутатів на засіданнях.

«Вісім днів на місяць усі депутати незалежно від їхнього статусу і незалежно від того, де вони працюють, у яких закордонних округах, вони можуть і повинні бути у сесійній залі. Далі ми ці скандали витримувати не можемо», – наголосив Литвин.

Також він звернув увагу голів комітетів і керівника апарату Верховної Ради на наявність розпорядження, відповідно до якого, якщо депутат не зареєструвався письмово біля столів реєстрації, то заробітна плата йому не нараховується у дні пленарних засідань. При цьому спікер додав, що виникають суперечності, коли голови комітетів «справно ставлять «вісімки» навіть тоді, коли не відбувається засідання комітету».

«Тому давайте, шановні колеги, цю благодійність за рахунок державного бюджету припинимо і давайте знайдемо спільну позицію, щоб хоч якимось чином ми могли реагувати на те, що відбувається, але ці неподобства ми повинні припинити і не показувати пальцем одне на одного – опозиція на більшість, а більшість на опозицію», – заявив Литвин.
XS
SM
MD
LG