Доступність посилання

ТОП новини

2010-й став рекордно низьким за кількістю розлучень в Україні – Мін’юст


Протягом 2010 року в Україні зареєстрували рекордно низьку кількість розлучень – як повідомили у прес-службі Міністерства юстиції, про це поінформував міністр Олександр Лавринович.

За його словами, загалом розірвання шлюбу торік зареєстрували 126 тисяч подруж, що майже на 14% менше, ніж у 2009 році, та майже на 25% менше, ніж у 2008-му.

При цьому, як заявив міністр юстиції, показники 2010 року продовжили багаторічну тенденцію щодо поступового зменшення кількості розірваних шлюбів у країні. Разом із тим, кількість шлюбів серед українців традиційно перевищує кількість розлучень у 2–4 рази.

Зокрема, протягом 2010 року в Україні зареєстрували понад 300 тисяч шлюбів, що в середньому перевищило кількість зареєстрованих розлучень майже у 2,5 рази.

Найкраще співвідношення кількості укладених до кількості розірваних шлюбів традиційно зафіксували в Закарпатській області. Там у 2010 році на кожне розлучення в регіоні припадало чотири шлюби.

Протягом минулого року високе співвідношення кількості укладених шлюбів до кількості розірваних також зафіксували в Рівненській, Волинській та Львівській областях, де на кожні 3,5 шлюби припадало одне розлучення, у Тернопільській та Івано-Франківській областях – на кожні три шлюби одне розлучення, у Чернівецькій області та Києві – на кожні 2,7 шлюби одне розлучення, в Одеській області – 2,5 шлюби на одне розлучення.

У решті регіонів одне розлучення у 2010 році припадало в середньому на кожні два шлюби.
XS
SM
MD
LG