Доступність посилання

ТОП новини

Нацрада відкидає звинувачення Тимошенко


Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення категорично відкидає звинувачення щодо неправомірного позбавлення ліцензій ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія».

У повідомленні Нацради заяви лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо підстав непродовження терміну дії ліцензії кримській телекомпанії «Чорноморка» називають «маніпулятивними».

«Вкотре звертаємося до лідерів опозиції не маніпулювати фактами і не створювати із затятих порушників українського законодавства опозиційних борців за свободу слова. Національна рада діє в межах своїх повноважень та відповідно до чинного законодавства України», – наголошують в Нацраді.

У повідомленні йдеться про те, що «Чорноморська телерадіокомпанія» систематично порушувала чинні норми законодавства та умови власних ліцензій, за що мала три попередження Національної ради.

В установі нагадують, що згідно із законом України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада ухвалює рішення про відмову у продовженні терміну дії ліцензії на мовлення за умови, коли «протягом дії ліцензії ліцензіат порушував умови ліцензії та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку, або відповідними судовими рішеннями».

Також в Нацраді звертають увагу на те, що «Чорноморська телерадіокомпанія» продовжує мовити, адже ліцензія, термін дії якої Національна рада не продовжила, стосується лише трьох населених пунктів.

Сьогодні Тимошенко заявила про обмеження мовлення найбільшої в Криму «Чорноморської телерадіокомпанії». За її словами, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на замовлення Президента Віктора Януковича позбавила ліцензії на мовлення найбільшу в Криму телерадіокомпанію.
XS
SM
MD
LG