Доступність посилання

ТОП новини
20 квітня 2021, Київ 16:17

ООН надсилає до Лівії експертів для оцінки гуманітарної ситуації


Організація Об’єднаних Націй надсилає до Лівії групу фахівців для оцінки гуманітарної ситуації на тлі посилення бойових дій між прихильниками Муамара Каддафі і повстанцями.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун також призначив своїм спеціальним посланцем у Лівії колишнього міністра закордонних справ Йорданії Абдельілу аль-Хатіба.

Раніше у телефонній розмові з міністром закордонних справ Лівії Мусою Кусою Пан Ґі Мун вимагав припинити воєнні удари по мирних громадянах у Лівії і попередив про відповідальність за порушення норм міжнародного права.

Сили, що підтримують Каддафі, в неділю з використанням танків, мінометів і бойових вертольотів намагалися повернути контроль над містами, контрольованими повстанцями.

Зокрема, важкі бої відбулися в місті Місрата приблизно за 200 кілометрів на схід від Тріполі, де урядові сили на якийсь час зайняли частину міста, але потім були відбиті повстанцями.

Повстанці також були змушені відступити з міста Бін-Джавад у центральній частині північного середземноморського узбережжя Лівії.
XS
SM
MD
LG