Доступність посилання

ТОП новини

Виробництво Ан-148 продовжать – Рособоронекспорт


Виробництво літака Ан-148, зокрема, його військово-транспортної версії, триватимуть, незважаючи на катастрофу цього повітряного судна у Білгородській області Росії, заявив генеральний директор російського підприємства «Рособоронекспорт» Анатолій Ісайкін.

«Я пропоную почекати офіційного висновку комісії, яка проводить розслідування (причин аварії Ан-148 під Білгородом). Причин може бути безліч, і краще на цю тему не гадати», – заявив Ісайкін.

«Сам літак затребуваний, і багато країн цікавляться саме цією моделлю літака, тому після завершення розслідування і висновків комісії в будь-якому разі ця співпраця продовжиться», – наголосив голова «Рособоронекспорту».

6 березня під час льотних випробувань на кордоні Білгородської та Воронезької областей Росії розбився літак Ан-148. Загинули шестеро людей, зокрема, двоє громадян М’янми, для якої призначався літак. Пілоти з М’янми проходили навчання відповідно до програми підготовки льотного складу на Ан-148.

Імовірною причиною падіння літака неофіційно називають технічну несправність. Офіційних даних з цього приводу поки що немає.

Літак випустив російський Воронезький літакобудівний завод. Він виробляє літаки Ан-148 з 2008 року спільно з українським Авіаційним науково-технічним комплексом Антонова, який створив цей літак.

Цього року російський завод планує побудувати дев’ять літаків Ан-148, а з 2013 року складати по 24 літаки на рік. Ан-148 випускає також київський авіазавод «Авіант».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG