Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: ціни на продукти в Україні нижчі, ніж у сусідів


Ціни на продукти харчування в Україні нижчі, ніж у найближчих сусідів. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV в неділю.

«Ціни на продукти харчування в Україні нижчі, ніж в найближчих наших країнах-сусідах. Таких як Росія, наприклад, Білорусь. Я вже не кажу про Угорщину, Польщу і тому подібне. Підкреслюю – значно нижчі», – сказав Азаров.

За його словами, цього вдалося досягти, перш за все тому, що уряд «розумно і правильно визначився з експортом зерна». При цьому глава уряду ще раз підкреслив, що Україна в найближчі роки повинна забезпечити себе продовольством власного виробництва.

Водночас опозиція піддає сумніву офіційно задекларований показник інфляції 9,1 відсотка.

«Такий рівень інфляції проголошується урядом Азарова і Януковича виключно з однією метою – щоб не індексувати пенсії і заробітні плати на рівень інфляції. Достатньо взяти ціну на продукти першої необхідності, причому, взяти саме український споживчий кошик. Тоді перша оцінка того що є, буде не нижчою за 30 відсотків за підсумками минулого року», – сказав у коментарі для Радіо Свобода заступник голови парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв.
XS
SM
MD
LG