Доступність посилання

ТОП новини

Росія заборонила Каддафі та його родичам в’їзд на свою територію


Президент Росії Дмитро Медвєдєв своїм указом заборонив лівійському лідеру Муаммару Каддафі, його оточенню і родичам в’їзд до Росії і транзитний проїзд територією країни.

Перелік прізвищ опублікований у додатку до указу Медведєва про заходи з виконання резолюції Ради безпеки ООН.

Заборона поширюється на дочку Каддафі – Аїшу та на сімох його синів, зокрема на радника з питань національної безпеки Мутассима Каддафі, командувача спеціальними силами Сааді Каддафі, директора Фонду Каддафі Сейфа Аль-Іслама Каддафі.

До списку осіб, щодо яких введено ці санкції, входять також керівник управління зв’язку Руху революційних комітетів Аль-Багдаді Абдулькадер Мухаммед, начальник особистої охорони лівійського лідера Дібрі Абдулькадер Юсеф, директор Організації зовнішньої безпеки, керівник Служби зовнішньої розвідки Дорда Абу Зайд Умара, міністр оборони Джабер Абу Бакр Юнеса. Вважається, що всі вони так чи інакше причетні до придушення акцій опозиції в країні.

Окрім того, Муаммару Каддафі, його дочці й синам заборонено здійснювати фінансові операції з грошовими коштами, фінансовими активами і економічними ресурсами, які перебувають у їх власності або під їх контролем на території Росії.
XS
SM
MD
LG