Доступність посилання

ТОП новини

Інформація про санкцію на арешт Ульянченко не відповідає дійсності – газета


Оприлюднена на сайті газети «Дело» інформація про те, що Окружний суд Флориди (США) дав санкцію на арешт екс-голови Секретаріату Президента Віктора Ющенка Віри Ульянченко, не відповідає дійсності.

«Під час повторної перевірки було встановлено, що цього документа не існує: до редакції передали сфальсифіковані документи», – зазначається в повідомленні сайту цього видання.

Редакція сайта газети просить вибачення в Ульянченко та читачів порталу за публікацію недостовірної інформації.

Сьогодні газета «Дело» повідомила, що Окружний суд Флориди (США) дав санкцію на арешт Ульянченко у зв’язку з «розслідуванням кримінальної справи про відмивання грошей та вивезення за кордон раніше вкраденої власності». При цьому у відкритій частині сайту Окружного суду США нічого про такий ордер немає – прізвище і номер справи не знаходяться.

Міністерство внутрішніх справ України не має даних щодо такого рішення. А Віра Ульянченко назвала цю інформацію провокацією.

Як дізналось Радіо Свобода, оприлюднений у газеті та в інших українських засобах інформації ордер на арешт, у зображення якого було вписано ім’я Віри Ульянченко, насправді був виданий Окружним судом США по Південному судовому округу в штаті Флорида на іншу особу в справі двох контрабандистів, яка ніяк не стосується колишньої голови Секретаріату.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG