Доступність посилання

ТОП новини

Янукович пропонує провести Всесвітній газетний конгрес і форум редакторів у Києві


Президент України Віктор Янукович запросив Всесвітню асоціацію видавців газет та новин провести конгрес і форум у Києві, повідомила прес-секретар глави держави Дарина Чепак.

«Про це йдеться в листі, який глава держави підписав і надіслав генеральному директору цієї організації Крістофу Ріссу», – сказала вона.

Чепак пояснила, що йдеться про проведення в Києві двох заходів, зокрема Всесвітнього газетного конгресу та Всесвітнього форуму редакторів.

Водночас сайт Президента розмістив текст листа Януковича до Рісса.

Президент пропонує провести зазначені заходи у 2012 році.

Глава держави висловив упевненість, що проведення в Києві форуму та конгресу сприятиме подальшому розвитку свободи слова, зокрема національних медіа.

У жовтні минулого року президент Всесвітньої асоціації видавців газет і новин WAN-IFRA Гевін О’Рейлі під час роботи Всесвітнього форуму редакторів у Гамбургу (Німеччина) заявив, що у 2012 році в Україні відбудеться Всесвітній газетний конгрес.

Всесвітня асоціація видавців газет та новин (WAN-IFRA) є некомерційною, недержавною організацією, створена в 2009 році в результаті злиття двох організацій: Всесвітньої асоціації газет (World Association of Newspapers) та IFRA, дослідницької та сервісної організації видавничої галузі. Ці дві організації мають 110-літню історію представництва світової преси.

Зараз асоціація представляє понад 18 тисяч видань, 15 тисяч сайтів і понад 3 тисячі компаній у більш як 120 країнах світу.
XS
SM
MD
LG