Доступність посилання

ТОП новини
29 січня 2020, Київ 13:37

У Севастополі «радянські офіцери» встановили зображення Сталіна


Активісти севастопольської громадської організації «Союз радянських офіцерів імені Кузнєцова» встановили білборд із зображенням Йосипа Сталіна.

Зображення Сталіна (у білому кітелі, з трубкою у правій руці і з розкритою книгою Володимира Леніна у лівій руці) розміщене у правій частині білборду, внизу зліва від нього слова: «Наше дело правое! Победа будет за нами!», а ще лівіше – слова привітання самої громадської організації: «Союз советских офицеров им. Н.Г.Кузнецова» поздравляет вас с Днем Победы».

На відкритті «сталінського» білборду були присутні близько 40 членів громадської організації, в парадній формі одягу. Наклеївши на білборд зображення Сталіна, вони також прикріпили до нього копію прапора Перемоги. Після цього активісти провели урочистий мітинг. Під час заходу виступаючі звинуватили владу України у замовчуванні імені і ролі Сталіна.

Член ГО «Союз радянських офіцерів» капітан 1-го рангу у відставці Гумар Мінгазов заявив, що біля білборду буде виставлено охорону з числа членів «Союзу радянських офіцерів». Як було заявлено на мітингу, охорону планується здійснювати відповідно до графіка, цілодобово, по дві особи.

Під час проведення мітингу інцидентів не було.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG