Доступність посилання

ТОП новини

В Афганістані заявляють, що відбили наступ талібів


Міжнародні сили в Афганістані і афганські урядовці заявили в суботу, що, як виглядає, їхні війська зуміли зупинити в суботу значний наступ руху «Талібан» на низку урядових будівель у місті Кандагарі на півдні країни.

За їхніми повідомленнями, нападники не дісталися всередину жодної з будівель, які вони атакували, всіх смертників із вибухівкою вчасно перепинили.

При цьому загинули принаймні один працівник поліції й одна цивільна особа, а також шестеро талібів. Іще не менш як 20 людей поранені.

Представник Міжнародних сил сприяння безпеці, генерал-майор Військово-морських сил США Джеймз Ластер заявив, що напад вочевидь мав на меті стати видовищною операцією в перебігу «весняного наступу». За його словами, нападників зупинили Сили національної безпеки Афганістану.

У суботу загін талібів, серед яких були не менш як п’ятеро смертників із вибухівкою, атакували щонайменше вісім урядових будівель у Кандагарі, зокрема, офіси губернатора провінції, мера міста, штаб-квартиру спецслужби, три поліційні дільниці, а також два виші.

«Талібан» іще раніше заявляв, що в перебігу свого «весняного наступу» планує напасти на всі урядові будівлі, які тільки є в Кандагарі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG