Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко оскаржила порушення проти неї справи щодо газових контрактів


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оскаржила в Печерському районному суді Києва постанову Генеральної прокуратури про порушення проти неї кримінальної справи щодо газових контрактів.

Сьогодні перед черговим відвідуванням Генпрокуратури Тимошенко висловила переконання, що судовий процес щодо цього питання повинен бути публічним, і сподівається, що суд прийме за її скаргою правомірне, а не політично мотивоване рішення.

Водночас лідер БЮТ висловила готовність пройти всі судові інстанції у цій справі.

Депутат Верховної Ради від «БЮТ-Батьківщини» Сергій Власенко, якого Тимошенко хоче бачити своїм захисником, повідомив, що скарга була подана 4 травня, тобто 5-денний термін, у який суд мав призначити розгляд цієї скарги, минув.

Крім того, Тимошенко повідомила, що планує оскаржити постанову про обрання підписки про невиїзд як запобіжного заходу на час розслідування порушених проти неї кримінальних справ.

«Ми будемо оскаржувати до вищих прокурорів постанову про обрання запобіжного заходу в якості підписки про невиїзд. Ми не бачимо ніяких законних підстав, щоб не давати мені можливості пересуватися Україною і запроваджувати підписку про невиїзд», – сказала колишній прем’єр.

Тимошенко також заявила про намір просити Генеральну прокуратуру дозволити їй відвідати Харківську область 17-18 травня. Крім того, за словами лідера БЮТ, вона готова відвідати всі області України, посилаючись на запрошення громадян, «які шукають соціального захисту».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG