Доступність посилання

ТОП новини

Янукович розкритикував роботу МОЗ


Президент Віктор Янукович розкритикував роботу Міністерства охорони здоров’я з реформування медичної сфери. Про це він сказав, виступаючи на засіданні керівної ради Комітету з економічних реформ.

Президент зауважив, що до реформи в сфері охорони здоров’я необхідно підходити обережно і не допускати перегинів та авралів. «Але обережно – не означає тупцювати на місці чи, гірше того, рухатись: крок вперед, два назад», – сказав глава держави.

За словами Януковича, він досі не бачить у керівництва Міністерства охорони здоров’я чіткого і цілісного розуміння реформування медичної сфери. «У нас вже пройшов час адаптації міністра, Микола Янович, я не бачу результатів, відверто вам кажу, я вам робив зауваження і хочу ще раз сказати: мене не задовольняє та ситуація, яку зараз ми спостерігаємо в Міністерстві охорони здоров’я і не тільки мене», – сказав Президент.

За його словами, досі не сформована законодавча база для проведення реформ у медичній сфері. Янукович зауважив, що лише після втручання заступника глави Адміністрації Президента Ірини Акімової законопроект про зміни до основ законодавства про охорону здоров’я та про експеримент в пілотних регіонах був внесений на розгляд уряду.

Янукович закликав прем’єра Миколу Азарова не зволікати з розглядом цих проектів на засіданні уряду і до 18 травня внести їх до парламенту.
Крім того, Президент дорікнув керівництву МОЗ у відсутності взаєморозуміння із регіонами.

Ілля Ємець очолив МОЗ 21 грудня 2010 року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG